Co o nás říkají rodiče

Katka Vondráčková

Jménem dcery bych Vám ráda poděkovala. Dcera se vrátila z tábora nadšená, plánuje a už se těší na příští rok. Byl to její první tábor. Komunikace ze strany agentury prostěTábor je skvělá, musím také ocenit sdílení fotek z jednotlivých dnů, na fotkách bylo vidět, že se všichni bavili. Nádherná příroda!!! Přístup vedoucích a program celého týdne byl úžasný. Pokud bych měla známkovat jako ve škole, ocenila bych 1* 


Věra Kašparová

Super přístup a péče o děti.... Dcera měla zdravotní problém a bylo o ní úžasně postaráno!!!! DĚKUJI!!!!!!!..... Super místo a příroda... Krásné fotky a dobrý nápad s každodenním vkládáním na FB, občas jsem si připadala že jsem tam s nimi..... Už se moc těšíme na příští rok....... 


Filip Drozda

Kuba byl nadšenej a povídal, že na lepším táboře nikdy nebyl a moc si to užil. Líbilo se mu tam "od A až po Z" a už se těší na příští rok.....podle jeho hodnocení, (i našeho ze všech fotek, na který jsme se každej den těšili), dávám 100% a palec nahoru :o). Taky dlouho vyprávěl o té strašidelné táborové hře...... Prostě.... DOBŘE VY!!!!!! ;-)

Lucie Kolaříková

Nejlepší tábor, na kterém děti byly. Vřele doporučuji, děti přijely plné nezapomenutelných zážitků. Na příští roky máme na 100% jasno. Skvělí vedoucí, velmi chutné jídlo a po celou dobu tábora super zábava. Co víc si přát:)


Jana Datlová

Hodnotím sice jako nezávislý pozorovatel, ale už teď máme s manželem jasno, jak našemu synovi za pár let zařídíme léto. Oceňujeme nejen tematické zaměření tábora a možnost rozvinutí cizího jazyka, ale i skvělé vedoucí, kteří vkládají do každého dne spousty energie a kreativity, atmosféru plnou přátelství, zábavy a pečlivě připravených zážitků. Vaše dítě se tu určitě nudit nebude :-)


Dagmar Chadrabová

prostěTÁBOR je ten nejlepší tábor pro Vaše děti. Moje byly z tábora hrozně nadšené. Do teď si zpívají písně z tábora a nemůžou se dočkat, až pojedou znovu. Za mne a mé děti mohu jen doporučit. Zpříjemněte dětem prázdniny tím nejlepším. Neváhejte:)


Jarmila Kozubíková

Pro Lukáška to byl první tábor v životě a proto jsem ocenila osobitý přístup všech oddíláků, jejich nadšení, trpělivost a zodpovědnost. Během celého tábora jsem sledovala fotogalerii na Facebooku a s nadšením sledovala šťastné výrazy dětí. Luky vyprávěl o táboře celé prázdniny a v roce 2019 už jede i s kamarády.