Co o nás říkají rodiče

Lucie Kolaříková

Nejlepší tábor, na kterém děti byly. Vřele doporučuji, děti přijely plné nezapomenutelných zážitků. Na příští roky máme na 100% jasno. Skvělí vedoucí, velmi chutné jídlo a po celou dobu tábora super zábava. Co víc si přát:)

Jana Datlová

Hodnotím sice jako nezávislý pozorovatel, ale už teď máme s manželem jasno, jak našemu synovi za pár let zařídíme léto. Oceňujeme nejen tematické zaměření tábora a možnost rozvinutí cizího jazyka, ale i skvělé vedoucí, kteří vkládají do každého dne spousty energie a kreativity, atmosféru plnou přátelství, zábavy a pečlivě připravených zážitků. Vaše dítě se tu určitě nudit nebude :-)

Dagmar Chadrabová

prostěTÁBOR je ten nejlepší tábor pro Vaše děti. Moje byly z tábora hrozně nadšené. Do teď si zpívají písně z tábora a nemůžou se dočkat, až pojedou znovu. Za mne a mé děti mohu jen doporučit. Zpříjemněte dětem prázdniny tím nejlepším. Neváhejte:)

Jarmila Kozubíková

Pro Lukáška to byl první tábor v životě a proto jsem ocenila osobitý přístup všech oddíláků, jejich nadšení, trpělivost a zodpovědnost. Během celého tábora jsem sledovala fotogalerii na Facebooku a s nadšením sledovala šťastné výrazy dětí. Luky vyprávěl o táboře celé prázdniny a v roce 2019 už jede i s kamarády.